Ján Bučkuliak

V utorok 9.2.2010 si Vás dovoľujeme pozvať do svadobného sprievodu. Občania zorganizovali svadobný sprievod pre budúcich novomanželov: Róberta Fica a finančné skupiny. Sú pre nich pripravené aj dary, ktoré im budú odovzdané pred Úradom vlády SR.

Po dlhoročnom, verejnom vzťahu Róberta Fica s finančnými skupinami je žiaduce, aby tento vzťah deklarovali aj zväzkom manželským. Kauzy vlády a mrhanie verejnými prostriedkami, pochybné tendre za miliardy, ktoré vyhrávajú nedôveryhodné firmy s veľmi zaujímavými prepojeniami. Toto všetko nás vedie k názoru, že už naozaj niet čo skrývať. Pán premiér, priznajte tento vzťah otvorene!

Táto špeciálna spanilá jazda sa organizuje aj na podporu autodopravcov. Občiansko-demokratická mládež (ODM) podporuje tento protest. K podpore sa pridáva aj Nová Generácia (NG) a Kresťanskodemokratická mládež Slovenska (KDMS).

Svadobná spanilá jazda začne o 18:30 pre OC Danubia v Bratislave. Kolóna sa potom vydá do ulíc Bratislavy.  Sprievod bude končiť pred Úradom vlády SR o 19:15, kde prítomní občania odovzdajú mladému páru svadobné dary.

fb-share-icon

Napísal

Občiansko-demokratická mládež

Občiansko-demokratická mládež