Špeciálne pre členov Občiansko-demokratickej mládeže:

icon175x175Zaujíma ťa európska politika

Chceš mať možnosť vidieť naživo významných politických lídrov z celej Európy? 

Chceš sa priamo podieľať na príprave a organizácii kongresu najväčšej politickej strany (frakcie) v Európe?

Ak si na všetky otázky odpovedal „áno“ máme pre teba možnosť zúčastniť sa ako dobrovoľník Kongresu Európskej ľudovej strany v Madride v dňoch 21-22.októbra 2015. 

Ako odmenu za tvoju pomoc ti budú preplatené všetky cestovné náklady. Ubytovanie a strava je v Madride je taktiež zabezpečená. 

 

Dobrovoľníci na Kongrese EPP v Marseille
Dobrovoľníci na Kongrese EPP v Marseille

Počas kongresu budú prebiehať zaujímavé diskusie na témy „EPP values and EU foreign policy“a problematiku utečencov. Počas podujatia prebehnú voľby nového vedenia EPP. Ako dobrovoľník sa budeš môcť zúčastniť a byť prítomný na všetkých častiach programu. Ako dobrovoľník budeš zodpovedný za asistenciu EPP staff-u pri jednoduchých úlohách ako sú pomoc pri registrácii účastníkov kongresu, vítanie VIP hostí, počítanie hlasov, usádzanie hostí etc… Dobrovoľníci sú povinní byť prítomní v mieste konania Kongresu najneskôr 20.10.2015 o 14:00, nakoľko o 17:00 bude prebiehať krátka porada všetkých dobrovoľníkov. V prípade neúčasti dobrovoľníka na úvodnej porade mu nebudú preplatené žiadne vzniknuté náklady. Dobrovoľníci su povinní byť k dispozícií až do oficiálneho ukončenia Kongresu tj. do neskorého štvrtkového popoludnia.

Dobrovoľníci na Kongrese EPP v Bukurešti a knieža Karel Schwarzenberg
Dobrovoľníci na Kongrese EPP v Bukurešti a knieža Karel Schwarzenberg

V prípade tvojho záujmu, nám prosím zašli na e mailovu adresu chairman@odm.sk nasledovné údaje (v angličtine):

Full Name, Nationality, Passport/ID number, Date of Birth, E-mail address, Telephone number (including country code), Programme and place of study, Languages you speak

 Your motivation: 

Why do you want to come to the EPP Congess as a volunteer? Do you have any experience from previous EPP Congresses or have assisted in organising any kind of events?

Úspešných kandidátov budeme kontaktovať v priebehu niekoľkých dní od obdržania e mailovej registrácie. Deadline pre zaslanie registrácie je 15.9.2015. Počet miest je obmedzený a preto odporúčame nečakať so zaslaním registrácie. 

fb-share-icon

Napísal

Občiansko-demokratická mládež

Občiansko-demokratická mládež