Martin Manina
Dňa 12 až 15 decembra 2007 sa Janka Procházková, Ján Bučkuliak, Juraj Burjánek a Martin Manina zúčastnili na zahraničnej pracovnej ceste v Štrasburgu na pozvanie europoslanca Petra Šťastného.

Po príchode sme sa spoločne rozprávali s europoslancami za SDKÚ-DS v priateľskej atmosfére pri spoločnej večeri. Porovnávali sme svoje názory na aktuálne dianie na domácej a zahraničnej politickej scéne. Počas nášho času, ktorí sme strávili v tomto nádhernom meste sme mali možnosť absolvovať prehliadku Európskeho parlamentu. Zúčastnili sme aj na diskusii s poslancami EP za Európsku ľudovú stranu (EPP), kde sme prezentovali názory mladých ľudí na Európsku úniu. Zita Pleštinská, Milan Gaľa a Peter Šťastný nás informovali o svojej práci v jednotlivých parlamentných výboroch a európskej agende. „Je mimoriadne dôležité zlepšovať podmienky EÚ v prospech jej občanov. Som rád, že ODM má možnosť podieľať sa tomto procese“ zhodnotil Martin Manina, vedúci delegácie.

Nasledujúci deň sme pokračovali prehliadkou loďou v historickom centre mesta. Okrem iného aj skutočná vianočná atmosféra, voňavé medovníky predurčujú Štrasburg ako vyhľadávanú metropolu, ako pre turistov, tak pre businessmanov a diplomatov.

fb-share-icon

Napísal

Občiansko-demokratická mládež

Občiansko-demokratická mládež