ODM

Vážení kolegovia, dovoľujeme si Vás pozvať na čašu sektu pri príležitosti verejnej kolaudačnej párty bytu bratov Ficovcov.  Pri tejto príležitosti odovzdáme premiérovi a predsedovi stany SMER- SD, Róbertovi Ficovi, aj malý osobný darček.

Je marec a blíži sa termín podávania majetkových priznaní verejných činiteľov. Občiansko-demokratická mládež chce byť nápomocná pri tejto činnosti. Ponúkneme odpočet majetku, s ktorým prišiel do kontaktu tzv. sociálny politik. Chceme sa pozrieť na prachy, spojené s  majetkom, ktorý pretiekol okolo osoby Róberta Fica. Okrem iného tu patrí aj: byt od Ikoresu, ktorý údajne kúpili bratia Ficovci pre svoju mamu. Vinica, kde Fico dokladuje približne 46 korún za meter štvorcový, pričom trhová hodnota sa pohybuje rádovo v oveľa vyšších sumách. Chata v Malých Levároch, pri ktorej uvádza sumu 800 tisíc korún a odhadovaná hodnota je v okolí  7 miliónov  korún. Nesmieme zabudnúť ani na luxusné hodinky, vraj s hodnotou 600 tisíc korún.

Toto je len krátky a stručný sumár toho, čo nahonobil údajne sociálny politik, Róbert Fico, počas pôsobenia vo verejných funkciách. Určite je to dôvod na oslavu. A najlepšie pri byte, ktorého nadobudnutie stále verejnosti dostatočne nevysvetlil.

Kolaudačná párty sa bude konať 12. marca 2010 v mestskej časti Ružinov v Bratislave na Pažítkovej ulici o 13:00. Tešíme sa na Vás.

fb-share-icon

Napísal

Občiansko-demokratická mládež

Občiansko-demokratická mládež